Зварювальна маска Esab A20 SWARM
Пропонуємо до уваги зварників захисне спорядження за доступною ціною — зварювальну маску A20!
Ця модель вирізняється комфортом, легкістю та простотою у використанні та має широкий спектр застосування — вона може використовуватися для більшості видів дугового зварювання, як-от MMA, MIG/MAG і TIG.
Зварювальна маска A20 0700102010 Esab має високопродуктивний світлофільтр із високим оптичним рівнем.
Вага зварювальної маски — 470 г
Відмітні риси зварювальної маски:
Високопродуктивний світлофільтр із високим оптичним рівнем 1/1/2 — 9-13 ADF
Можливість MMA, MIG/MAG і TIG зварювання
Плазмове різання, плазмове зварювання, повітряно-дугове стругання
Легке комфортне наголов'я
Регулювання чутливості та затримки
Можливість встановлення лінз із діоптріями
2 роки гарантії
Відмінність маски A30 від зварювальної маски A20 є функцією "Шліфування" (GRIND) і більшої зони огляду.
Технічні характеристики:
Зона огляду 93 x 43 мм
Рівні затемнення DIN 9-13
Живлення Сонячні елементи + літієві батареї
Кількість датчиків: 2
Час спрацьовування Затемнення: 0.1 мс/Освітлення: 0.1-0.8 сек
Режим зачищення — немає
Оптичний рівень 1/1/1/2
Живлення: фотоелемент +батарея CR2032
Стандарты EAC, DIN plus, CE, EN175, EN 379, EN166
Зварювальна маска A20 Esab з автоматичним затемненням — це прекрасне рішення для зварників-професіоналів, автослесарів, монтажників або будівельників, а також зварників-аматорів.
Найменування: Зварювальна маска Esab A20 SWARM
Призначення: Маски зварника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ESAB |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Час спрацьовування | 0.1 мс |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Вага | 0.47 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 2 |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 43 мм |
| Ширина оглядового вікна | 93 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴



