Зварювальна маска Sentinel A60 виводить зварювання на новий рівень завдяки величезному панорамному огляду й ідеальній оптичній прозорості 1/1/1 EN. Тепер у вас буде ще ширший огляд зварювальної ванни без жодних спотворень.
Модернізований фільтр автоматичного затемнення (ADF) обладнаний новою технологією керування світлом широкого спектра OpTCSTM від ESAB. Це забезпечує покращене зображення True Color і знижує стомлюваність очей у найнапруженіші дні роботи. Нові настроювання відтінку з кроком 0,5 дають вам точніший контроль над оглядом.
Фірмовий дизайн корпусу Sentinel, повністю регульований шолом HaloTM і зовнішня кнопка режиму шліфування доповнюють найзручніший і най високопродуктивніший шолом, який будь-коли виробляла компанія ESAB
Особливості:
• Зона перегляду АПД: 118 x 71 мм та інтуїтивно зрозумілі внутрішні елементи керування АПД, включно зі світлочутливістю й затримкою.
• Діапазон затемнення: DIN 3/5-13, регульований із кроком 0,5, АПД і настроювання блокування штор.
• Технологія лінз ESAB OpTCS True Color
• Вбудована пам'ять на 9 налаштувань.
• Датчики дуги: 4
• Швидкий час перемикання 0,08 мілісекунди
• Змінна батарея CR2450.
• Світлодіоди низького заряду батареї, режиму подрібнення та блокування штор.
Використовується в процесах:
- Шліфування
- Газокисне різання
- Плазмове різання
- GMAW (MIG/MAG)
- GTAW (ТИГ)
- PAW — плазмово-дуговий зварювання
- SMAW/ММА (дуговий зварювання)
Маска від офіційного постачальника.
Гарантія 24 місяці.
Перегляд відео:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ESAB |
| Країна виробник | Швеція |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Світлий стан, DIN | 3 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 5 |
| Час спрацьовування | 0.08 мс |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 4 |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 71 мм |
| Ширина оглядового вікна | 118 мм |
- Ціна: 16 190 ₴




