Optrel Vegaview 2.5
дає змогу здійснити найзаповітніші бажання зварників: реалістичний огляд. Найяскравіший і най недостигліший АСФ у Vegaview 2.5 з рівнем затемнення 2,5 покращує видимість на 400%! Порівнюючи зі звичайними "хамелеонами", Vegaview 2.5 досяг світового рекорду за якістю й об'ємом видимості.
дає змогу здійснити найзаповітніші бажання зварників: реалістичний огляд. Найяскравіший і най недостигліший АСФ у Vegaview 2.5 з рівнем затемнення 2,5 покращує видимість на 400%! Порівнюючи зі звичайними "хамелеонами", Vegaview 2.5 досяг світового рекорду за якістю й об'ємом видимості.Спеціально розроблений ультрафіолетовий та інфрачервоний фільтр забезпечує безпрецедентне реалістичне сприйняття кольорів і, нарешті, приносить кольори у світ зварника.
Маса 482 г дає Vegaview 2.5 бути найлегшою зварювальною маскою з автозатемнінням. Її ергономічний дизайн мінімізує навантаження на голову та шию, забезпечуючи комфорт упродовж усього робочого дня.
Vegaview 2.5 чудово поєднується із СІЗОДом Optrel e3000. Завдяки фільтру тонкого очищення високого класу (TH3), дихальні шляхи зварника надійно захищені від диму, аерозолів і пилу.
Додаткові технічні дані
Класифікація EN379
Оптичний клас: 1
Світлорозсія: 1
Рівномірність затемнення: 1
Кутова рівномірність: 2
Рівень затемнення
У неактивному стані 2,5 DIN
Регульований рівень затемнення 8-12 DIN
Стабільність форми
Зварювальна маска: до 220 °C
Зовнішня захисна лінза: до 137 °C
Живлення
Сонячна панель, 2 елементи живлення 3 В CR2032. Час роботи приблизно 3000 годин.
Розширена гарантія
1 додатковий рік (крім батареї) у разі реєстрації упродовж 6 місяців за посиланням optrel.com/register. Стандартна гарантія — 2 роки з моменту продажу для виробничих дефектів і дефектів матеріалів, 6 місяців на батарею.
Комплект постачання
Зварювальна маска, інструкція з експлуатації, сумка для зберігання, елементи живлення CR2032, зовнішня захисна лінза, гарантійна карта
Приносить світло в темряву
Vegaview 2.5 відкриває абсолютно нову сторінку в історії АСФ. Істотно збільшене світлопередавання збільшує не тільки ефективність, але й безпеку роботи. Завдяки останнім розробкам Optrel ви можете насолодитися найменшими елементами з точним кольоропередаванням за рівня затемнення 8-12 DIN.
Сфери застосування:
Ручне дугове зварювання ММА
Механізоване зварювання в захисних газах MIG/MAG
Високоточне зварювання GMAW
Зварювання порошковим дротом
Ручна аргонодугова зварювання неплавким електродом TIG
Плазмове зварювання
Мікроплазмовий зварювання
Плазмове різання
Газове зварювання
Режим зачищення/шліфування
Перегляд відео:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optrel AG |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 12 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 8 |
| Час спрацьовування | 0.07 мс |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Вага | 0.482 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 3 |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 100 мм |
| Ширина оглядового вікна | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 100 ₴




