Зварювальна маска Artotic SUN 7B — зварювальна маска «хамелеон». Особливість такого типу масок — наявність світлофільтра, що автоматично затемнюється. У звичайній зварювальній масці як фільтрувальний елемент, що знижує світлове навантаження на очі, застосовується затемнене скло. Такі маски поступово відходять у минуле та застосовуються тільки для роботи під час ручного дугового зварювання або тривалість роботи дуже невелика.
У передній частині маски встановлені 4 незалежні датчики, які в процесі зварювання реагують на рівень світла та дають сигнал на затемнення екрана. Водночас, якщо навантаження немає, фільтр світлеє й можна виконувати роботу зі збирання, різання, шліфування або підготовки до зварювання, не знімаючи маску. Живлення маски подвійне: сонячні елементи та 2 змінні батареї Li-Mn. Чутливість і рівень затемнення регулюються ручками на масці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTOTIC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Час спрацьовування | 0.05 мс |
| Можливість роботи з респіратором | Ні |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Вага | 0.48 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 4 |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 55 мм |
| Ширина оглядового вікна | 98 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 90 мм |
| Ширина світлофільтру | 110 мм |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
- Ціна: 2 490 ₴


