Зручні, легкі та прості у використанні зварювальні маски A30 забезпечують надійний захист за доступною ціною. Маски мають високопродуктивний світлофільтр із високим оптичним рівнем.
Вони можуть використовуватися для більшості видів дугового зварювання, як-от MMA, MIG/MAG и TIG.
A30 — це ідеальний вибір першої маски з автоматичним затемненням для зварників-професіоналів, автослюсарів, монтажників або будівельників, а також зварників-аматорів.
A30 — це ідеальний вибір першої маски з автоматичним затемненням для зварників-професіоналів, автослюсарів, монтажників або будівельників, а також зварників-аматорів.
Переваги
• Високопродуктивний світлофільтр із високим оптичним рівнем 1/1/2 — 9-13 ADF
• Можливість MMA, MIG/MAG і TIG зварювання
• Плазмове різання, плазмове зварювання, повітряно-дуговий стріжок
• Легке комфортне наголов'я
• два фірмові сенсори (датчика)
• Регулювання чутливості та затримки
• Можливість встановлення лінз із діоптріями
Гарантія — 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ESAB |
| Країна виробник | Швеція |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Час спрацьовування | 0.08 мс |
| Час повернення в світле положення | 0.1 мс |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Вага | 0.47 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 4 |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 45 мм |
| Ширина оглядового вікна | 100 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Висота світлофільтру | 7.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴






Відправка з 07 квітня 2026