Нові можливості шолома SUN9L:
• він використовує унікальну оптичну технологію, щоб фільтр мав найкращий колірний зір, що відповідає фізіологічним потребам і високій чіткості.
• Фільтр має повне регулювання затемнення, підходить для всіх різновидів зварювання з високим і низьким струмом (затемнення 3/4-13).
• Енергоощадження й захист довкілля, термін експлуатації батареї становить 3 роки або більше, і батарея може бути замінена.
• Розумний надлегкий дизайн, чудова проста структура, зручність носіння.
• Регулювання нахилу відповідає конкретним ергономічним потребам користувача.
• Поворотний головний убір рівномірно розподіляє вагу
• Збалансований для використання впродовж усього дня.
Переваги SUN 9L:
Переваги SUN 9L:
▪️Оглядове вікно: 100 х 73 мм
▪️розмір світлофільтра: 133 х 114 х 9 мм
▪️час спрацьовування: 0.04 мс
▪️час затримки відкривання: 0.2 – 1.0 с
▪️світлий стан: DIN 4
▪️темний стан: DIN 4-8/ DIN 9-13
▪️перемикання режиму зварювання/шліфування
▪️оцінка оптичних класів: 1/1/1/1
▪️сертифікат EN379
Гарнію 12 міс.(світлофільтр)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTOTIC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 5 |
| Час спрацьовування | 0.04 мс |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 4 |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 100 мм |
| Ширина оглядового вікна | 73 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 133 мм |
| Ширина світлофільтру | 114 мм |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴



