Круг відрізний Standard NovoAbrasive призначений для використання з кутовою шліфувальною машинкою (болгаркою). Цей диск використовується для різання арматури, труб із металу, профілів, металевих заготовок та інших металевих виробів. Оксид алюмінію, з якого виготовлений цей витратник, забезпечує стабільну та якісну роботу диска. Під час роботи з відрізним колом для металу NovoAbrasive треба пам'ятати про засоби індивідуального захисту, а також не перевищувати максимальну кількість обертів, зазначених на диску.
Діаметр: 125мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Новоабразив |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Підрізка, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴

