
Круг відрізний для металу 1.2
від 16 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0456
+380 (68) 904-29-78
Менеджер з продажу, консультація- +380 (97) 650-54-66Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круг відрізний.
Виготовлений з електрокорунду, з армуванням.
Діаметр: 125ммм
Діаметр отвору: 22.23мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Корунд |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Підрізка, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.24 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 16 ₴
