Однофазний переносний зварювальний апарат Кентавр MIG-420 DigitAll — унікальний і надійний помічник, доступний для масового покупця. Цей апарат компактний, з високим робочим циклом. Призначений для напівавтоматичного зварювання сталевим дротом серед інертного/активного захисного газу MIG-MAG і забезпечує якісний шов під час використання дроту флюса (без під'єднання газового балона). Також апарат застосовується для ручного дугового зварювання штучним електродом MMA.
Інтуїтивно зрозуміле керування всіма важливими параметрами зварювання на лицьовій панелі дасть змогу виконувати зварювальні роботи на найвищому рівні.
Апарат комплектується повним набором зварювальних аксесуарів.
Режим ММА — робота електродом 1,6-5 мм із металом завтовшки 2-10 мм.
Режим MIG — робота дротом із металом завтовшки 0,6-1,0 мм.
Апарат здатний зварювати метали:
• леговану та нелеговану сталь;
• неіржавка сталь;
• неіржавкі метали;
Якісний мережевий фільтр забезпечить стабільну роботу за чималого зниження електромережі аж до 160 В.
У цьому напівавтоматі можлива робота без під'єднання балона.
Апарат здатний працювати з омедяною (потрібною під'єднання балона) і флюсовою (самозахисною) дротою. Режим Flux cored (NO GAS-зварювання за допомогою дроту з флюсом). Зварювання за допомогою зварювального дроту з флюсом (створення захисної атмосфери в зоні зварювання).
Зварювання здійснюється зворотній полярністю.
Сучасні технології, закладені в конструкцію виробів:
ForceArc (форсаж дуги) — функція апарату, яка збільшує зварювальний струм у момент відділення краплі металу від електрода — запобігає прилипанню електрода та підвищує стабільність горіння дуги;
Hot Start (гарячий старт) — піковий струм у момент підпалу дуги для плавного старту;
Antistick — захисна функція, що спрацьовує у разі занадто тривалого короткого замикання — легкий підпал і висока стабільність горіння дуги; знижене утворення бризок;
автоматичний захист від перенапруги та надструму.
У цьому зварювальному напівавтоматі реалізована функція TIG Lift
TIG Lift — Дугове зварювання інертним газом із неплавним вольфрамовим електродом (Tungsten Inert Gas) — це процес, у якому тепло, необхідне для зварювання, подається електричною дугою, що підтримується між неплавним електродом і оброблюваною деталлю; електрод, який використовується для струму — це вольфрамовий електрод або електрод із вольфрамового сплаву.
Комплектація:
1. Зварювальний апарат із кабелем електроживлення і
ручкою для перенесення.
2. Захисна маска зварника.
3. Універсальний "молоток-щітка".
4. Зварювальний кабель із затискачем «маса» — 1,5 м
5. Зварювальний кабель з електродотримачем — 2,0 м
6. Пальник — 3 м (15АК)
7. Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Кентавр |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 400 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Номінальна споживана потужність | 4.8 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 8.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 893 ₴




