Jasic MIG-200P (N2D1) Evolve — це зварювальний інвертор для напівавтоматичного зварювання серед захисних газів (MIG/MAG), аргонодугового зварювання (TIG Lift), а також для ручного дугового (MMA) зварювання. Застосовується для зварювання конструкційних матеріалів, включно з різними типами сталі, а також алюмінію та його сплавів.
Головна особливість MIG-200P (N2D1) Evolve — повністю процесорне керування. До послуг зварника синергетичні режими для всіх трьох видів зварювання, зокрема для аргонодугового та ручного дугового зварювання, а не тільки напівавтомату. Для початку зварювання досить вибрати матеріал, діаметр дроту/електрода, тип захисного газу, а також вказати зварювальний струм і можна розпочинати зварювання, інші параметри підберуться автоматично. За бажання можна не використовувати встановлені режими зварювання, а зберегти свої, в апараті передбачено 100 комірок пам'яті для їхнього зберігання. Можна також вимкнути використання синергії та варити на повністю ручних параметрах.
Керувати апаратом можна в кілька способів:
•класично з панелі керування самого обладнання;
•через пульт дистанційного керування (роз'єм 12 pin);
•через програму на телефоні;
Останній спосіб найцікавіший. Телефон під'єднується до джерела за допомогою бездротових мереж. Є версія програми для iOS і Android. Після встановлення програми можна керувати процесом зварювання, вести журнал зварювальних робіт і оновлювати програмне забезпечення джерела.
Зовні дизайн MIG-200P (N2D1) Evolve не особливо відрізняється від класичних напівавтоматів Jasic, є тільки реверс кольору — замість класичного жовтогарячого джерела чорний, а логотип на бічній жовтогарячій панелі. Найцікавіше криється всередині — потужний механізм подавання дроту (шестеренчастий, 4 ролики) для плавного та точного подавання дроту навіть через пальники з довгим (до 5 м) шланг-пакетом. Апарат може варити як звичайним дротом суцільного перерізу, так і самозахисним порошковим, водночас перемикання полярності переміщене всередину корпусу — жодних кабелів із роз'ємами на передній панелі. Окремо треба зазначити, що до апарата можна під'єднати пальники для MIG і TIG зварювання, а апарат сам визначити, яка саме горілка увімкнень і активує настроювання потрібного вигляду зварювання (не забувайте замінити захисний газ).
Керування інвертором найкраще винесене в систему меню. Жодного розсипу кнопок, ручок і циклограм. Всього дві ручки — для завдання сили струму/напруги та руху в меню. І чотири основні кнопки — для вибору режиму роботи обладнання (2T/4T), типу зварювання, налаштування параметрів режиму зварювання.
Пальник для напівавтоматичного зварювання під'єднується до джерела через роз'єм KZ-2, для аргонодугового — через байонет 35-50 мм2. Можна під'єднати TIG-водку з кнопковим керуванням. Для живлення необхідне під'єднання до мережі 220 В (1 фаза).
Основні функції та особливості:
•три вида сварки (MIG/MAG; TIG; MMA)
•варка порошковим дротом (FCAW) у захисних газах або самозахисним дротом
•напівавтоматичне зварювання з одним і подвійним імпульсом
•аргонодуговий зварювання з імпульсом
•аналог TIG MIX режима (тільки DC)
•синергетичне керування для всіх типів зварювання
•три типи керування джерелом (панель/пульт дистанційного керування/телефона)
•гарячий старт, форсаж дуги, антизалипання для MMA
•під'єднання апарату до бездротових мереж.
Комплектація:
•зварювальний апарат;
•клем маси з кабелем;
•руковод з експлуатації;
Дороги покупці, зверніть увагу, зварювальний пальник не входить до комплекту постачання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Jasic |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальне відхилення напруги | 15 % |
| Номінальна споживана потужність | 3.8 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1.2 мм |
| Тривалість навантаження | 25 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Висота | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 300 ₴






