ВРАЖАЮЧА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Надзвичайно висока швидкість різання
Максимальна якість різання
Ідеально підходить для автоматизованих процесів
ГОТОВИЙ ДО ПРОМИСЛОВОСТІ 4.0
Двоспрямований інтерфейс CAN-шини
Інтерфейс RS 485 (додатково)
Можливість оновлення програмного забезпечення
Простий моніторинг
АВТОМАТИЧНІ НАЛАШТУВАННЯ
Регулювання газу, напруги та керівного струму
Компенсація перепадів тиску
Менше операційних помилок, краща якість різання
ОПТИМАЛЬНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ
Низькі інвестиційні витрати
На 20% більший термін експлуатації витратних матеріалів
Низькі експлуатаційні витрати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermacut |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип плазмового зварювання | Автоматичний |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип зварювальної установки | Стаціонарна |
| Вага апарату | 35 кг |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Ширина | 305 мм |
| Довжина | 613 мм |
| Висота | 515 мм |
| Параметри плазмотрона | |
| Охолодження пальника | Повітряне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 900 ₴






