Jasic TIG-200P AC/DC (E201) — це зварювальний інвертор для аргонодугового (TIG), а також ручної дугової (MMA) зварювання на постійному та змінному струмі. Застосовується для зварювання більшості конструкційних матеріалів, включно з тугоплавними металами, неіржавкою сталлю й алюмінієм.
TIG-200P AC/DC (E201) належить до PRO-серії апаратів, відмітні риси яких — сучасний ергономічний дизайн, розширений діапазон зварювального струму та поліпшена система відведення тепла. У конструкції використана IGBT-технологія. Апарат вирізняється мікропроцесорним керуванням і сенсорною панеллю настроювання параметрів зварювання. Після завершення роботи останні параметри зварювання автоматично зберігаються в пам'яті апарата.
Jasic TIG-200P AC/DC (E201) — високотехнологічне рішення для застосування в побуті або на виробництві. Широкий діапазон налаштувань: 8 параметрів для TIG DC зварювання, 10 параметрів для TIG AC і 9 параметрів для TIG Pulse AC/DC. Живлення від мережі 220 В. Призначений для роботи з вольфрамовими електродами 1.0-3.2 мм.
Основні функції та особливості:
▪️аргонодуговий зварювання (TIG)
▪️ручне дугове зварювання (MMA)
▪️робота на постійному (DC) і змінному (AC) струмі
▪️режим TIG Pulse для зварювання тонких матеріалів
▪️режими роботи 2T/4T/крапки
▪️робочі параметри зварювання автоматично зберігаються під час вимкнення
▪️являє собою роз'єм для під'єднання педалі для ДК і пальника з регулятором струму зварювання.
▪️вбудований контролер температури
"гарячий старт" (hotstart)
▪️зниження напруги холостого ходу (vrd)
▪️індикація перегрівання та перевантаження за струмом
Комплектація:
🔸зварювальний апарат
🔸пальник WP-26
🔸клема маси з кабелем
🔸посібник з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність (W) | 6 кВА |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Номінальний зварювальний струм | 100 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Виробник | Jasic |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 3.2 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга холостого ходу | 56 В |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1 мм |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вага | 9 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 250 ₴



