Jasic CUT-100 (L221 II) JET — це інверторний апарат для повітряного плазмового різання. За допомогою цього апарату можна різати матеріали, що виробляють струм. Залежно від властивостей матеріалу та його товщини підбирається струм різання. Може використовуватися для фігурного та прямолінійного різання.
В базі конструкції CUT-100 (L221 II) лежить сучасне розроблення IGBT. Її застосунок забезпечує надійність і тривалу роботу апарата з високою ефективністю. Як газ для утворення плазми використовується повітря, для регулювання тиску та попереднього очищення якого в задній частині інвертора встановлений фільтр-регулятор. Зверніть увагу, для роботи плазморіза потрібен компресор (витрата повітря 250 л/хв, тиск 0.45 — 0.65 МПа), а також додаткова система очищення й осушення повітря, оскільки фільтр-регулятор призначений насамперед для регулювання тиску. Чим якісніше очищене та осушене повітря, тим вища буде якість різання та довший термін роботи обладнання.
Товщина чистового різання становить 25 мм, роздільного до 35 мм (залежно від типу матеріалу, ступеня зношування матеріалів плазмо оглядону тощо).
Jasic CUT-100 (L221 II) JET — це оновлена модель класичного плазморіза, яка має низку змін як зовнішніх, так і внутрішніх (функціональних).
Серед зовнішніх треба зазначити:
Серед зовнішніх треба зазначити:
🔹сучасний дизайн із великим екраном панелі керування
🔹підсвітка логотипа Jasic на передній панелі
🔹підпружинені кришки вихідних клем
Серед внутрішніх:
🔹оновлену систему охолодження
🔹режим для різання перфорованих заготівок
🔹можливість роботи в системах зі ЧПК
Основний функціонал залишився без змін: облавання може працювати в режимі 2T/4T, є вбудована функція пілотної дуги для різання забруднених матеріалів, дуга підпалюється безконтактним імпульсом високої частоти. Апарат захищений від перегрівання під час роботи та перевантажень за струмом, повідомлення про перевантаження разом із кодом помилок виводяться на дисплей.
Комплектація:
▪️апарат повітряно-плазмового різання
▪️плазмотрон P-80 (5 м)
▪️фільтр-регулятор
▪️клема маси з кабелем
▪️посібник з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Виробник | Jasic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Максимальний зварювальний струм | 100 А |
| Вага апарату | 29 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна споживана потужність | 14 кВт |
| Напруга холостого ходу | 320 В |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Параметри плазмотрона | |
| Охолодження пальника | Повітряне |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина | 637 мм |
| Висота | 457 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 650 ₴




