Jasic CUT-60 (L204) — це інверторний апарат для повітряного плазмового різання. За допомогою цього апарату можна різати матеріали, що виробляють струм. Залежно від властивостей матеріалу та його товщини підбирається струм різання. Може використовуватися для фігурного та прямолінійного різання.
В основі конструкції CUT-60 (L204) лежить сучасне розроблення IGBT. Її застосунок забезпечує надійність і тривалу роботу апарата з високою ефективністю. Як газ для утворення плазми використовується повітря, для підготовки якого в задній частині інвертора встановлений блок підготовки з манометром. Зверніть увагу, для роботи плазмореїза необхідний компресор (витрата повітря 250 л/хв, тиск 0.45 — 0.65 МПа).
Товщина чистового різання становить 22 мм, роздільного до 28 мм (залежно від типу матеріалу, ступеня зносу матеріалів плазмо оглядону тощо).
Керування плазморізом просте та зрозуміле навіть непрофесіоналом — на панелі лише одна ручка для плавного регулювання сили струму різання й тумблер для перемикання режимів 2T/4T. Щоб полегшити роботу із забрудненими поверхнями, реалізована функція пілотної дуги. Корпус виготовлений в ергономічному стилі, з міцною ручкою для транспортування.
Основні функції та особливості:
• плазмове різання (CUT)
• високочастотний підпал дуги
• режим роботи 2T/4T
• пілотна дуга
• захист від перегрівання та перевантаження
Комплектація:
- апарат повітряно-плазмового різання
- плазмотрон P-80 (5 м)
- блок підготовки повітря
- клема маси з кабелем
- посібник з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Виробник | Jasic |
| Країна виробник | Китай |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Максимальний зварювальний струм | 60 А |
| Вага апарату | 15 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Параметри плазмотрона | |
| Охолодження пальника | Повітряне |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 680 ₴



