JASIC ARC-180 (Z28403) — це зварювальний інвертор для ручного дугового зварювання (MMA) і наплавки на постійному струмі всіх різновидів і марок сталей, а також для аргонодугового (TIG) зварювання. Можлива робота електродами з діаметром від 2.0 до 5.0 мм (задається в меню). Під час використання в режимі аргонодугового зварювання підпалюють контактним способом.
ARC-180 (Z28403) належить до SYNERGY-серії апаратів, відмітна особливість яких — синергетичне керування процесом ручного дугового зварювання. Зварнику досить вибрати діаметр електрода в меню, а система керування апаратом підбере потрібний діапазон зварювального струму. Також під час використання синергетичного керування електроніка також підбирає величину струму гарячого старту та форсажу дуги. Якщо автоматичні параметри не підходять за будь-якими параметрами, режим синергії можна вимкнути та варити в повністю ручному режимі. У конструкції використана IGBT-технологія. Точні регулювання параметрів і наявність спеціальних функцій дають змогу досягти ідеальної якості зварного шва в будь-якому просторовому положенні.
Маленький і надійний апарат — чудове рішення для застосування в побуті та виробництві. Підійде як для новачка, коли автоматика приймає керування на себе, так і для професіонала, який розбирається в тонкощах процесу зварювання й вручну виставляє параметри роботи апарата. Живлення від стандартної мережі 220 В.
Основні функції та особливості:
• ручне дугове зварювання (MMA)
• аргонодуговий зварювання (TIG)
• синергетичне керування
• «антизалипання» (anti stick)
• «гарячий старт» (hot start)
• «форсаж дуги» (arc force)
• зниження напруги х.х. (v.r.d.)
• індикація перегрівання
Комплектація:
• зварювальний апарат
• клема маси з кабелем
• тримач електрода з кабелем
• інструкція з експлуатації
Шановні покупці, зверніть увагу, для роботи в режимі аргонодугового зварювання потрібен пальник із вентильним керуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 8.2 кВА |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 220 В |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 2 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Номінальний зварювальний струм | 180 А |
| Тривалість навантаження | 30 % |
| Максимальний зварювальний струм | 180 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Виробник | Jasic |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 212 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 560 ₴



