Багатофункціональне джерело інверторного струму типу SSVA-270 може слугувати:
▪️джерелом постійного струму з регульованим нахилом ВАХ для ручного дугового зварювання (MMA) покритими електродами 1,6-6,0 мм із будь-яким типом покриття і вихідним струмом до 270 А;
▪️джерелом постійного струму в складі апаратури для дугового зварювання в захисних газах з механізованим подаванням зварювального дроту 0,6-1,2 мм (MIG/MAG);
▪️джерелом постійного струму в складі апаратури для зварювання неплавним вольфрамовим електродом у середовищі інертних газів із контактним запалюванням дуги (TIG) (також можливе встановлення блока осцилятора для безконтактного запалювання);
▪️пуско-зарядним пристроєм для 12 В автомобільних акумуляторів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живлення | 220 В |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Вага | 12 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 87 % |
| Мінімальний зварювальний струм | 5 А |
| Тривалість навантаження | 50 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний зварювальний струм | 270 А |
| Виробник | SSVA |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 900 ₴

