Багатофункціональне джерело інверторного струму типу SSVA -mini «Самурай» може слугувати:
▪️джерелом постійного струму для високоякісного ручного дугового зварювання (MMA);
▪️пуско-зарядним пристроєм для 12 В автомобільних акумуляторів;
▪️джерелом постійного струму в складі апаратури для дугового зварювання в захисних газах з механізованим подаванням зварювального дроту (MIG/MAG) (опція);
▪️джерелом постійного струму в складі апаратури для зварювання неплавним вольфрамовим електродом у середовищі інертних газів із контактним запалюванням дуги (TIG) (опція)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 5.5 кВА |
| Напруга холостого ходу | 35 В |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живлення | 220 В |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Вага | 5.5 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 87 % |
| Мінімальний зварювальний струм | 5 А |
| Тривалість навантаження | 45 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Виробник | SSVA |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 323 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴


