CUT-40 з дистанційним підпалом дуги!!! и вмонтованим компесором — це новинка інверторного апарату для повітряного плазмового різання.
За допомогою цього апарату можна різати будь-який матеріал, який виробляє струм. Залежно від властивостей матеріалу та його товщини підбирається струм різання. Може використовуватися для фігурного та прямолінійного різання. В основі конструкції IGBT-технологія.
За допомогою цього апарату можна різати будь-який матеріал, який виробляє струм. Залежно від властивостей матеріалу та його товщини підбирається струм різання. Може використовуватися для фігурного та прямолінійного різання. В основі конструкції IGBT-технологія.
Товщина різання роздільного металу до 15 мм (залежно від типу матеріалу, ступеня зносу комплектувальних плазмоза тощо).
Керування плазморізом просте та зрозуміле навіть непрофесіоналом — на панелі тільки одна ручка для плавного регулювання сили струму різання. Корпус у класичному стилі з ручкою для перенесення.
Основні функції та особливості:
- плазмове різання (CUT)
- інтегрований компресор
- високочастотне підпалювання дуги (дистанційний підпал)
- захист від перегрівання та перевантаження
- тест-газ
- можливість використання від зовнішнього компресора
Комплектація:
- апарат повітряно-плазмового різання з компресором
- плазмотрон типу PT-31 (є можливість доукомплектування іншим типом ручки)
- клема маси з кабелем
- посібник з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Get Star Welding Equipment |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна загальна вага | 20 кг |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 15 мм |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Тип плазмового зварювання | Ручний |
| Параметри плазмотрона | |
| Охолодження пальника | Повітряне |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.5 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 40 А |
| Напруга холостого ходу | 100 В |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 18.5 кг |
| Габаритні розміри плазмотрона | |
| Ширина плазмотрона | 210 мм |
| Довжина плазмотрона | 430 мм |
| Висота плазмотрона | 285 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 600 ₴




