Сучасне виробництво, СТО або просто потреба в економному різанні не обходяться без плазмового різання.
Саме апарати CUT60 розраховані на суворі будні.
Ідеальне рішення для компактних завдань.
Переваги: мобільний (легкий); недорогий в експлуатації, дистанційний підпал дуги.
Парамети електромережі 220/380V(+/-15%)
Споживана потужність, кВт 7.35
Діапазон регулювання, А 20-60
Збудження дуги: безконтактний
Максимальна товщина різання 25 мм
Чистовий розріз 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Виробник | Get Star Welding Equipment |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 28 мм |
| Максимальна загальна вага | 16 кг |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга живильної мережі | 380 В, 220 В |
| Максимальний зварювальний струм | 60 А |
| Вага апарату | 16 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна споживана потужність | 7.8 кВт |
| Напруга холостого ходу | 100 В |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Параметри плазмотрона | |
| Охолодження пальника | Повітряне |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 500 ₴





