CUT-40 — це інверторний апарат для повітряного плазмового різання з вмонтованим компресором. За допомогою цього апарату можна різати будь-який матеріал, який виробляє струм. Залежно від властивостей матеріалу та його товщини підбирається струм різання. Може використовуватися для фігурного та прямолінійного різання. В основі конструкції IGBT-технологія.
Товщина чистового різання становить 6 мм, роздільного до 10 мм (залежно від типу матеріалу, ступеня зносу комплектувальних плазмоза тощо).
Керування плазморізом просте та зрозуміле навіть непрофесіоналом — на панелі тільки одна ручка для плавного регулювання сили струму різання. Корпус у класичному стилі з ручкою для перенесення.
Основні функції та особливості:
- плазмове різання (CUT)
- інтегрований компресор
- високочастотне підпалювання дуги (дотиком)
- захист від перегрівання та перевантаження
- тест-газ
Комплектація:
- апарат повітряно-плазмового різання з компресором
- плазмотрон типу PT-31
- клема маси з кабелем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Частота струму | 60 Гц |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Максимальний зварювальний струм | 40 А |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 22 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 500 ₴




