CUT-80 — це інверторний апарат для повітряного плазмового різання. За допомогою цього апарату можна різати матеріали, що проводять струм. Залежно від властивостей матеріалу та його товщини підбирається струм різання. Може використовуватися для фігурного та прямолінійного різання.
В основі конструкції CUT-80 лежить сучасне розроблення IGBT. Її застосунок забезпечує надійність і тривалу роботу апарата з високою ефективністю. Як газ для утворення плазми використовується повітря, для підготовки якого в задній частині інвертора встановлений фільтр, водночас регулятор тиску та манометр винесені на передню панель. Зверніть увагу, для роботи плазморіза потрібен компресор (витрата повітря 250 л/хв, тиск 0.45 — 0.65 МПа). ПВ джерела на максимальному струмі становить 60%.
Товщина чистового різання становить 20 мм, роздільного до 30 мм (залежно від типу матеріалу, ступеня зносу матеріалів плазмозу тощо).
Керування плазморізом просте та зрозуміле навіть непрофесіоналом — на панель керування винесені ручка для плавного регулювання сили струму різання, значення сили струму виводиться на дисплей. Система тумблерів у правій частині панелі відповідає за перемикання:
- режими роботи 2T/4T
- режими подавання газу (перевірка/різка)
- режиму різання (звичайний/різка перфорованих поверхонь)
Щоб полегшити роботу із забрудненими поверхнями, реалізована функція пілотної дуги. Корпус виготовлений в ергономічному стилі, з міцними ручками для транспортування, приладова панель захищена пластиковим щитком.
Основні функції та особливості:
- плазмове різання (CUT)
- використання зі станками зі ЧПУ
- безконтактний підпал дуги
- режим роботи 2T/4T
- пілотна дуга
- захист від перегрівання та струмового перевантаження
Комплектація:
- апарат повітряно-плазмового різання
- різак типу P80 (для ручного різання)
- фільтр повітря
- клема маси з кабелем
- посібник з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAGNITEK |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 30 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Максимальний зварювальний струм | 80 А |
| Вага апарату | 23 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Параметри плазмотрона | |
| Охолодження пальника | Повітряне |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Висота | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 900 ₴




