ВРАЖАЮЧА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Надзвичайно висока швидкість різання
Максимальна якість різання
Ідеально підходить для автоматизованих процесів
ГОТОВИЙ ДЛЯ INDUSTRY 4.0
Двоспрямований CAN Bus інтерфейс
Інтерфейс RS 485 (опціонально)
Можливість оновлення програмного забезпечення
Легкий моніторинг
АВТОМАТИЧНІ НАЛАШТУВАННЯ
Регулювання газу, напруги та пілотного струму
Компенсація перепадів тиску
Менше операційних помилок, краща якість різання
ОПТИМАЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ РОЗХОДІВ
Низькі інвестиційні витрати
20% триваліший термін експлуатації витратних
Низькі операційні витрати
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Струм різання: 10 - 45 Амперів
Напруга: 400 В
Кількість фаз: 3
Сертифікація: CE
CNC інтерфейс
Роздільник напруги: 50:1
CAN BUS інтерфейс: опція
Режими: Стандартне різання/різка сіткою/Ріжка/маркування
Вихідна напруга: 145 В
Габарити (В x Д x Ш): 228 x 469 x 177 мм
Вага: 12.7 кг
Якісний різ: 12 мм
Роздільний різ: 25 мм
Тиск газу/витрата газу: 4,5/90 (бар/л/хв)
Ступінь захисту: IP 23S
Клас ізоляції: H/F
Комплектується різаками за запитом:
Ручний різак: FHT-EX®45ТТH
Механізований різак стандартний: FHT-EX®5M
Механізований різак короткий (ROBO): FHT-EX®45SM
Стандартні довжини різаків: 5м/8м/15м/23м
Гарантия EX-TRAFIRE
Джерело — 3 роки
Плазмотрон — 1 рік
Запасні частини блока живлення — 6 місяців (у разі післягарантійного ремонту)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermacut |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 25 мм |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Параметри плазмотрона | |
| Охолодження пальника | Повітряне |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Висота | 228 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Довжина | 469 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга живильної мережі | 380 В, 220 В |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Максимальний зварювальний струм | 45 А |
| Вага апарату | 12.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 100 ₴





