ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Високий робочий цикл у класі.
- Найкраще співвідношення потужності та ваги.
- Просте ручне настроювання.
- Синергетичне керування
- Швидко та легко монтується із запатентованої системи під'єднання різака Thermacut (TCS).
- Найлегший і найгнучкіший кабель різання, порівнюючи з конкурентами.
- Конструкція FHT-EX® різання й кабелю зменшує втому та мінімізує навантаження на зап'ястковий суглоб у складних положеннях під час ручного різання.
- Можливість строжки; підвищена універсальність і гнучкість; здатний не тільки різати.
- Вартість 1 метра різання найнижча в цій галузі.
- Лідер галузі: інвестиційні витрати, порівнюючи з прибутком
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ток резки: 20 - 105Ампер (45A/65A/85A/105A)
Напруга: 400 В
Кількість фаз: 3
Сертифікація: CE
Режими: Стандартне різання/різка сітки/строжка
Частота: 50/60 Hz
Максимальний вхідний струм 80%-100%: 32 – 29
Вихідна напруга: 165 В
Тривалість увімкнення (за 40 °C) 80% — 105A, 100% — 95A
Габарити (В x Д x Ш): 400 x 560 x 265 мм
Вага: 41 кг
Якісний різ: 35 мм
Роздільний різ: 50 мм
Товщина пробивки: 25 мм.
Тиск газу/витрата газу: 5,5/270 (бар/л/хв)
Ступінь захисту: IP 23S
Клас ізоляції: H/F
CNC інтерфейс
Комплектується різаками за запитом:
Ручний різак: FHT-EX®105H
Механізований різак стандартний: FHT-EX®105M
Механізований різак короткий (ROBO): FHT-EX®105SM
Стандартні довжини різаків: 5м/8м/15м/23м
Системи EX-TRAFIRE обладнуються за запитом ручним або механізованим різаком FHT-EX105H, який може вироблятися з довжиною кабелю 5, 8, 15 і 23 метри (для нестандартного різання). Різак FHT-EX105H призначений для одногазового плазмового різання з контактним піджогом дуги та забезпечує тривалий термін експлуатації за збереження якості різання. Різак постачається з витратними матеріалами для стандартного різання та стріжки. (Строжка — це метод видалення матеріалу за допомогою плавлення. Наприклад, його можна використовувати в тих випадках, коли необхідно відновити або видалити зварний шов, або коли необхідно демонтувати зварні деталі, не пошкоджуючи їх.)
Гарантія
Джерело EX-TRAFIRE -24 місяці
Плазмотрон -1 рік
Запасні частини блока живлення — 6 місяців (у разі післягарантійного ремонту)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermacut |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 50 мм |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Параметри плазмотрона | |
| Охолодження пальника | Повітряне |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Максимальний зварювальний струм | 100 А |
| Тип зварювальної установки | Стаціонарна |
| Вага апарату | 24 кг |
| Параметри плазмової гуми | |
| Метод підпалу дуги | Пневмо |
| Підпал дуги | Пневмо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 910 ₴





