380V⚡️100A

Апарат повітряно-плазмового різання ВПР-100 «Плазмакс»
31 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: ВПР-100
+380 (68) 904-29-78
Менеджер з продажу, консультація- +380 (97) 650-54-66Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Встановлення повітряно-плазмового різання ВПР-100 зібрана за енергоощадною інверторною технологією з струмом різання 100 А. За 60% робочого циклу призначена для різання вуглецевої сталі, неіржавкої сталі, різних сплавів сталі, меду, алюмінію та інших кольорових металів. Може експлуатуватися як із ручними плазунами, так і портативними для автоматизованих комплексів крою металу. У стандартній комплектації представлений без плазва.
ПЕРЕВАГИ:
- -плавне регулювання струму різання;
- - регульований час продування тракту;
- - редуктор-регулятор робочого тиску;
- - фільтр-сушарка підготовки повітря;
- - тест повітряної магістралі; - режим 4 Т;
- - контроль тиску в тракті;
- - контроль перекосу фаз мережі;
- - контроль перегрівання інвертора
ПІДБОР ПЛАЗМОТРОНА ІНДИВІДУАЛЬНО
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергія-зварювання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 40 мм |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Висота | 355 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 12 кВт |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Максимальний зварювальний струм | 100 А |
| Напруга холостого ходу | 265 В |
| Вага апарату | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 300 ₴









