160А⚡️⚡️⚡️

Зварювальний напівавтомат SSVA mini-P "Самурай" + підбір пальника
12 400 ₴
- В наявності
- Код: SSVA-MPsamurai
+380 (68) 904-29-78
Менеджер з продажу, консультація- +380 (97) 650-54-66Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Багатофункціональне джерело інверторного струму типу SSVA-mini-P «Самурай» може слугувати:
- джерелом постійного струму для дугового зварювання в захисних газах з механізованим подаванням зварювального дроту діаметром 0,6-0,8 мм (MIG/MAG);
- джерелом постійного струму для високоякісного ручного дугового зварювання (MMA);
- пуско-зарядним пристроєм для 12 В автомобільних акумуляторів;
- джерелом постійного струму в складі апаратури для зварювання неплавним вольфрамовим електродом у середовищі інертних газів із контактним запалюванням дуги (TIG) (опція)
Використання інверторних технологій із мікропроцесорним керуванням параметрами дуги забезпечує такі переваги:
- зварювання флюсовим дротом
- висока потужність за малих габаритів і мас.;
- надзвичайно високі параметри енергоощадження;
- стабільні параметри зварювання за будь-яких значень зварювального струму;
- стійка дуга, що не залежить від коливань напруги в електромережі (165 — 225 В);
- у режимі MIG/MAG дуже комфортне зварювання тонких металів;
- система контролю вхідної напруги дає змогу захистити апарат від стрибків напруги до 300 В;
- функція «Антиприлипання» (автоматичне зниження зварювального струму в разі приварювання («прилипання») електрода);
- висока працездатність, надійність і ремонтопридатність;
- можливість розширення функціональності, поліпшення споживчих властивостей через оновлення програмного забезпечення (НО) мікроконтролера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Виробник | SSVA |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Номінальна споживана потужність | 2.7 кВт |
| Мінімальний зварювальний струм | 5 А |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Максимальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Тривалість навантаження | 45 % |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Довжина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 400 ₴

