Пристрій подавання зварювального дроту SSVA-PU-500
для дугового зварювання в середовищі захисних газів з механізованим подаванням зварювального дроту («напівавтоматичної» зварювання) (MIG/MAG)
для роботи в поєднанні з джерелами інверторного струму типу SSVA
Відмітними рисами SSVA-PU-500 є:
- забезпечення живлення пристрою подавання зварювального дроту безпосередньо від джерела зварювального струму;
- немає комутувальних силових елементів;
- центральне гніздо роз'ємного з'єднання міжнародного стандарту («євроз'єм») для приєднання зварювального пальника з газовим охолодженням;
- цифрове встановлення та стабілізація швидкості подавання зварювального дроту;
- чотирироликовий надійний механізм подавання дроту;
- висока максимальна швидкість подавання зварювального дроту;
- продувка — прочищення газопіддатної магістралі до початку зварювання;
- прискорене подавання зварювального дроту під час його заправляння з вимкненням подавання газу;
- регулювання часу наростання швидкості подавання зварювального дроту;
- замінюваний фільтр грубого очищення для газової суміші;
- регулювання часу подавання захисного газу після гасіння дуги;
- цифровий інформативний дисплей;
- 2T/4Т (двотактний/чотириверний режим увімкнення та вимкнення зварювального струму)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Виробник | SSVA |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Максимальний діаметр дроту | 2.4 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 25 м/хв |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 18 кг |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 415 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 695 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 980 ₴




