Багатофункціональне джерело струму інверторного типу SSVA-500
Типи та режими зварювання:
- MMA – ручне дугове зварювання;
- MIG/MAG — дуговий звар у захисних газах із механізованим подаванням зварювального дроту:
- режим вимушених коротких замикань (ВКС);
- режим струменевого перенесення металу;
- два режими PULSE MIG/MAG (іпульсне зварювання): простий і розширений. З можливістю зварювання алюмінію в середовищі аргону
- TIG — зварювання неплавним вольфрамовим електродом у середовищі інертних газів із контактним запалюванням дуги — із заварюванням кратера;
- Spot welding — контактне зварювання.
Багатофункціональне джерело зварювального струму інверторного типу SSVA-500 — це:
- потужний зварювальний інвертор промислового рівня;
- максимальний зварювальний струм — 650 А; на номінальному зварювальному струмі 420 А ТН = 100%, на номінальному зварювальному струмі 500 А — не менш ніж 60%;
- найсучасніша схемотехніка, повністю цифрове керування за допомогою потужного ARM-мікроконтролера на ядрі Cortex у реальному часі;
- промисловий рівень захисту плати;
- великий кольоровий екран зі зручним керуванням;
- доступні різновиди зварювання: MMA, MIG/MAG, TIG, режим «спотера»;
- у режимі MIG/MAG можливе зварювання за технологіями ВКЗ, струменеве перенесення металу, імпульсне зварювання, STT (тестовий режим)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SSVA |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Максимальний зварювальний струм | 550 А |
| Максимальний діаметр дроту | 2.4 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 685 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 800 ₴


