*****

Круг шліфувальний NovoAbrasive Extreme27 14А
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: NAEGD12560/27
+380 (68) 904-29-78
Менеджер з продажу, консультація- +380 (97) 650-54-66Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круг(Profi) шліфувальний NovoAbrasive Extreme27 14А NAEGD12560/27 — прекрасний варіант витратника для болгарки (КШМ). Без проблем згладить шви після зварювального процесу, зашліфуває заготівки та зробить їх гладкими, а також зніме припуски за потреби. Диск виготовлений з електрокорунду, завдяки бакелітовій зв'язці абразивні зерна прекрасно тримаються й гарантують чудовий результат. Під час роботи зі шліфувальними колами потрібно не забувати про захист дихальних шляхів, очей і рук. Тому засоби індивідуального захисту в процесі шліфування мають бути. Шліфувальний круг NovoAbrasive Extreme27 стане чудовим помічником для тих. хто часто працює з металом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Новоабразив |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Товщина | 6 мм |
| Призначення | Зачисний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Сталь, Латунь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Вид обробки | Шліфування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴
