Круг шліфувальний NovoAbrasive WG2712560 — (profi/серія) прекрасний варіант витратника для болгарки (УШМ). Без проблем згладіть шви після зварювального процесу, зашліфуйте заготівки та зробіть їх гладкими, а також зніме припуски за потреби. Диск виготовлений з електрокорунду, завдяки бакелітовій зв'язці абразивні зерна прекрасно тримаються й гарантують прекрасний результат. Під час роботи зі шліфувальними колами потрібно не забувати про захист дихальних шляхів, очей і рук. Тому засоби індивідуального захисту в процесі шліфування мають бути. Шліфувальний круг NovoAbrasive WG2712560 стане прекрасним помічником для тих. хто часто працює з металом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Новоабразив |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Товщина | 6 мм |
| Призначення | Зачисний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴

