Welding Dragon CUT-100 (CUT.100WDR) — це інверторний апарат для повітряного плазмового різання. За допомогою цього апарату можна різати струм, що пропускають, матеріали. Залежно від властивостей матеріалу та його товщини підбирається струм різання. Може використовуватися для фігурного та прямолінійного різання.
У базі конструкції CUT-100 (CUT.100WDR) лежить сучасна розробка IGBT. Її застосунок забезпечує надійність і тривалу роботу апарата з високою ефективністю. Як газ для утворення плазми використовується повітря, для підготовки якого в задній частині інвертора встановлений фільтр, водночас регулятор тиску та манометр винесені на передню панель. Зверніть увагу, для роботи плазморіза потрібен компресор (витрата повітря від 250 л/хв, тиск 0.45 — 0.65 МПа). ПВ джерела на максимальному струмі становить 60%.
Товщина чистового різання становить 25 мм, роздільного до 35 мм (залежно від типу матеріалу, ступеня зношування матеріалів плазмо оглядону тощо).
Керування плазморізом просте та зрозуміле навіть непрофесіоналом — на панель керування винесені ручка для плавного регулювання сили струму різання, значення сили струму виводиться на дисплей. Система тумблерів у правій частині панелі відповідає за перемикання:
- режими роботи 2T/4T
- режими подавання газу (перевірка/різка)
- режиму різання (звичайний/різка перфорованих поверхонь)
Щоб полегшити роботу із забрудненими поверхнями, реалізована функція пілотної дуги. Корпус виготовлений в ергономічному стилі, з міцними ручками для транспортування, приладова панель захищена пластиковим щитком.
Основні функції та особливості:
- плазмове різання (CUT)
- використання зі станками зі ЧПУ
- безконтактний підпал дуги
- режим роботи 2T/4T
- пілотна дуга
- захист від перегрівання та струмового перевантаження
Комплектація:
- апарат повітряно-плазмового різання
- плазмотрон типу А-151 (для ручного різання)
- фільтр повітря
- клема маси з кабелем
- посібник з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Welding Dragon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Параметри плазмотрона | |
| Охолодження пальника | Повітряне |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Висота | 585 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 665 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 12 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 100 А |
| Вага апарату | 43 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 500 ₴




