Подаючий механізм WC SSJ-7.
Підійде для ремонту та модернізації зварювальних напівавтоматів високої потужності.
Основою механізму подавання слугує міцний литий корпус, на якому встановлений електричний двигун, силовий редуктор, а також притискні та подавальні ролики.
Пристрій монтується на болти в окремий підіймальний пристрій або ж на посадкове місце в зварювальному автоматі.
SSJ-7 належить до пристроїв штовхаючого типу. У дію розмотувальний механізм приводиться електродвигуном потужністю 80 Вт, що працює на постійному струмі, з жорсткою характеристикою та постійними обертами.
Напруга 24 В дає змогу використовувати як джерело живлення привод як зварювальний напівавтомат, так і будь-який інший трансформатор.
- Кількість роликів — 4 шт. (2 притискних, 2 подають)
- Швидкість подавання дроту — від 2,5 до 24 м/хв.
- Діаметр дроту — 0.8, 1.0, 1.2, 1.6 мм
- Відстань кріпильних отворів (міжосьове) — 100 мм
•Живлення — 24 В DC
•Номальний струм — 3.5 А
•Потужність — 80 Вт
•Габаритні розміри — 230x200x225 мм.
•Вага — 3.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Виробник | Welding Dragon |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр дроту | 1.6 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 24 м/хв |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2.5 м/хв |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 570 ₴


