380V⚡️250A

Jasic MIG-270 (N248JET) — це зварювальний інвертор для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів (MIG/MAG). Можлива робота дротом суцільного перерізу діаметром 0.8 і 1.0 мм.
MIG-270 (N248JET) — це класичний напівавтомат без великої кількості додаткових функцій. У конструкції застосована IGBT-технологія, що робить апарат надійнішим, а також компактнішим. Виконання апарату — однокорпусне, механізм подавання дроту змонтований зверху над зварювальним джерелом. Можливе встановлення касет із дротом до 15 кг. Механізм подавання дроту двороликовий, отже, він підійде для роботи з пальниками, довжина шланг-пакету, в яких не перевищує 3 м.
Панель керування проста, з нею розбереться навіть зварник-початківець. Основні параметри зварювання встановлюються ручками з плавним ходом. Значення струму та напруги зварювання виводяться на два окремі дисплеї. Пальник під'єднується через роз'єм типу KZ-2 (т.н. євророз'єм). Для роботи потрібна мережа 380 В (три фази).
Основні функції та особливості:
•напівавтоматичне зварювання (MIG/MAG)
•прогін і допалювання дроту
•індикація перегрівання та перевантаження за струмом
•роз'єм (36 В) для під'єднання підігрівача газу
Комплектація:
•зварювальний апарат
•клем маси з кабелем
•руковод з експлуатації
Шановні покупці, зверніть увагу, зварювальний пальник не входить до комплекту постачання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 25.6 кг |
| Виробник | Jasic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 7.8 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 50 А |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 15 м/хв |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2 м/хв |
| Максимальне відхилення напруги | 15 % |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 15 кг |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 273 мм |
| Довжина | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 990 ₴



