JASIC TIG-200P AC/DC (E20101) — це напівпрофесійний апарат, який може використовуватися для аргонодугового зварювання на постійному (TIG DC) і змінному струмі (TIG AC), зварювання пульсувальною дугою (TIG Puls) і для ручного дугового зварювання (MMA). Така конструкція з можливістю використання одного апарату для декількох різновидів зварювання істотно розширює межі використання JASIC TIG-200P AC/DC (E20101) і позбавляє потреби тримати широкий асортимент техніки на підприємстві або в побуті.
Доступні різновиди зварювання:
•аргонодугове на постійному струмі (TIG DC)
•аргонодугове на змінному струмі (TIG AC)
•аргонодугова пульсувальна дуга на постійному струмі (TIG Pulse DC)
•аргонодугова пульсувальна дуга на змінному струмі (TIG Pulse AC)
•ручне дугове зварювання (MMA)
Особливості та переваги:
• В основі конструкції сучасні IGBT-транзистори
•прогресивна система охолодження
ВЧ розпал дуги
•варювання тонких матеріалів (режим TIG Pulse)
•зварювання чорних металів та алюмінію
•керування зварюванням із панелі та через педаль ДК
•автоматична збережність параметрів зварювання під час вимкнення апарату та відновлення їх після увімкнення
•режим роботи на два та чотири такти (2T/4T)
•вбудовані функції "Hot Start" ("гарячий старт") і "Arc Force" ("форсаж дуги") для MMA-зварювання
•індикація перегрівання та перевантаження за струмом
Комплектація:
•інвертор JASIC TIG-200P AC/DC (E20101) — 1 шт.
•пальник WP-26 (або SR-26) — 1 шт.
•затискач маси з кабелем — 1 шт.
•інструкція з експлуатації (паспорт) — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Виробник | Jasic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Частота струму | 50 Гц |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Напруга живлення | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Напруга холостого ходу | 61 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 3.2 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1 мм |
| Споживана потужність (W) | 6 кВА |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 381 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Довжина | 502 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 500 ₴



