Jasic TIG-200P (W212) — це зварювальний інвертор для аргонодугового (TIG), а також ручного дугового (MMA) зварювання на постійному струмі. Застосовується для зварювання більшості конструкційних матеріалів, включно з тугоплавними металами та неіржавкою сталлю. Відмітна особливість — наявність режиму імпульсної (TIG Pulse) зварювання для роботи з тонкими деталями.
TIG-200P (W212) належить до PRO-серії апаратів, особливості яких — сучасний ергономічний дизайн, розширений діапазон зварювального струму та поліпшена система відведення тепла. У конструкції використана IGBT-технологія. Апарат вирізняється мікропроцесорним керуванням і сенсорною панеллю керування. Після завершення роботи останні параметри зварювання автоматично зберігаються в пам'яті апарата.
Jasic TIG-200P (W212) — високотехнологічне рішення для застосування в побуті або на виробництві. Широкий діапазон налаштувань: 8 параметрів для TIG DC зварювання і 12 параметрів для TIG Pulse. Живлення від мережі 220 В. Призначений для роботи з вольфрамовими електродами 1.6-3.2 мм.
Основні функції та особливості:
•аргонодуговий зварювання (TIG) з імпульсом і без імпульсу
•настроювання сили струму та часу запалювання дуги для режиму MMA
•режими роботи 2T/4T/крапки
•"антизалипання" (anti stick), "гарячий старт" (hot start), "форсаж дуги" (arc force)
•індикація перегрівання
Комплектація:
•зварювальний апарат
•пальник WP-26
•клем маси з кабелем
•руковод з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6.15 кг |
| Виробник | Jasic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Частота струму | 50 Гц |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Напруга живлення | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 3.2 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1 мм |
| Споживана потужність (W) | 6 кВА |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 355 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 700 ₴



