Апарат плазмового різання від надійного виробника зварювального обладнання Welding Dragon, від офіційного представника!
Простий та невибагливий.
Основа виробу-MOSFETтранзистори.
Гарантія,сервіс,супровід-гарантовано.
Основні характеристики:
Напруга живлення,В: 220 +/-10%
Напруга холостого ходу,В: 230
Споживча потужність,кВа: 4.8
Регулювання потужності, А: 20-40
Робочий тиск повітря,мПа: 0.4-0.6
Спосіб підпалу дуги: контактний
Споживання повітря,л/хв: 200
ККД,% : 85
Ступінь захисту,ІР: 21S
Клас ізоляції: F
Апарат комплектується плазмотроном Pт31
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Welding Dragon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип плазмового зварювання | Ручний |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 10 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга холостого ходу | 230 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.8 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 40 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 9 кг |
| Параметри плазмотрона | |
| Охолодження пальника | Повітряне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 570 ₴



