Апарат плазмового різання від надійного виробника зварювального обладнання Welding Dragon, від офіційного представника!
Основа апарату технологія IGBT-це основа тривалого використання з високою ефективністю.
Гарантія,сервіс,супровід-гарантовано.
Основні характеристики:
Напруга живлення,В: 380 +/-15%
Напруга холостого ходу, В: 280
Споживча потужність,кВа: 19
Споживана потужність,активна,kВа: 17.7
Регулювання потужності, А: 30-120
Робочий тиск повітря,мПа: 0.4-0.6
Спосіб підпалу дуги: безконтактний
Споживання повітря,л/хв: 250
ККД,% : 85
Ступінь захисту,ІР: 21S
Клас ізоляції: F
Апарат комплектується плазмотроном з високочастотним підпалом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Welding Dragon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна загальна вага | 38 кг |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 17.7 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Максимальний зварювальний струм | 120 А |
| Вага апарату | 38 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 600 ₴




