Апарат плазмового різання від надійного виробника з піднебесної,JASIC від офіційного представника! Гарантія,сервіс,супровід-гарантовано.
Основні характеристики:
Напруга живлення,В: 380 +/-15%
Напруга холостого ходу,В: 315
Споживча потужність,кВа: 16
Регулювання потужності, А: 20-100
Робочий тиск повітря,мПа: 0.4-0.6
Спосіб підпалу дуги: безконтактний
Споживання повітря,л/хв: 250
КПД,% : 85
Ступінь захисту,ІР: 21S
Клас ізоляції: F
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 12.8 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 100 А |
| Напруга холостого ходу | 315 В |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 27 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 100 ₴



