Сучасне виробництво,СТО або просто необхідність економної різки металу не обходиться без плазмового різання.
Саме так, апарати CUT40 розраховано на такі задачі.
Ідеальне розв'язання для компактних завдань.
Переваги: мобільний (легкий); Недорогий в експлуатації.
Парамети електромережі 220V(+/-15%)
Потребується потужність, кВт 4.9
Діапазон регулювання, А 15-40
Збудження дуги: контакт
Максимальна товщина різання 12ммм
Чиста різка 8мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAGNITEK |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна загальна вага | 8 кг |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 12 мм |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Тип плазмового зварювання | Ручний |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 15 А |
| Максимальний зварювальний струм | 40 А |
| Напруга холостого ходу | 230 В |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 450 ₴






