Міць, виносливість, великий ресурс-така коротка характеристика YK300.
Цей тип плазмотрону використовують у тих випадках, коли апарат плазмової різки має потужність понад 100А.
Максимальний робочий ампераж 300А
Охолодження: рідинне.
Підпал дуги: електронний,високочастотний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black Wolf |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна загальна вага | 0.8 кг |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 60 мм |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Тип плазмового зварювання | Автоматичний |
| Параметри плазмотрона | |
| Охолодження пальника | Рідинне |
| Вага порожнього | 0.8 кг |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Мінімальний зварювальний струм | 40 А |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Тип зварювальної установки | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| тип використання | механізоване |
| плазмотрони за типом охолодження | рідина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 485 ₴



