
Наконечник мідний зварювальний М8/30/1.0
30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00000299
+380 (68) 904-29-78
Менеджер з продажу, консультація- +380 (97) 650-54-66Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Накінечник токозємний для пальників напівавтоматичного зварювання.
Матеріал виготовлення:мідь
Для дроту: 1.0
Різьба: М8
Довжина: 30мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Wolf |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13.5 г |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал виготовлення | Мідь |
| Тип пальника | CUT |
| Діаметр дроту | 1 мм |
| Зовнішня різьба | M8 |
| Діаметр отвору | 1 мм |
| Довжина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

