
Наконечник зварювального пальника м6/25/0.6
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 00000292
+380 (68) 904-29-78
Менеджер з продажу, консультація- +380 (97) 650-54-66Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Накінечник токозємний для пальників півавтоматичного зварювання.
Матеріал виготовлення:мідь
Для дроту: 0.6
Різьба: М6
Довжина: 25мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Wolf |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 0.6 мм |
| Вага | 5.5 г |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал виготовлення | Мідь |
| Тип пальника | MIG |
| Діаметр дроту | 0.6 мм |
| Зовнішня різьба | M6 |
| Довжина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴

