Сопло для плазмотрону А101(працює до 100 А) і А141(працює до 160 А)
Розмір сопла рекомендовано використовувати відповідно до сили струму (А):
•1.1-max 50A
•1.4-max 80A
•1.7-max 110A
•1.9-max 160A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Wolf |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Мідь |
| Тип пальника | CUT |
| Діаметр отвору | 1.7 мм |
| Діаметр | 1.7 мм |
| Вага | 21 г |
| Максимальна товщина різання | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴


