
Верстат лазерного чищення металу SC2000 RC
473 000 ₴
- Під замовлення
- Код: SC2KWRC
Відправка з 25 травня 2026+380 (68) 904-29-78
Менеджер з продажу, консультація- +380 (97) 650-54-66Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Верстат лазерного чищення металу.
• Потужність 2000W
• Джерело: RECI
• Довжина рукава — 10 м.
• Ширина чищення, мм: до 300
• Фокусна дистанція, мм: 600
• Охолодження: рідина
• Робочий темп.С: 0-40
• Напруга: 1~220В ±15
• Габарити, мм: 950x600x800
• Вага: 230кг
• Гарантія: 12 місяців
• Виробник: SC (China)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 230 кг |
| Довжина: | 800 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
| Споживаний струм | 11 А |
| Напруга | 220 В |
| Основні | |
| Споживана потужність | 11 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 000 ₴


