Багатофункціональне джерело інверторного струму типу SSVA-270-Р може слугувати:
- джерелом постійного струму для дугового зварювання в захисних газах з механізованим подаванням зварювального дроту діаметром 0,6-1,2 мм (MIG/MAG);
- джерелом постійного струму з регульованим нахилом ВАХ для ручного дугового зварювання (MMA) покритими електродами 1,6-6,0 мм із будь-яким типом покриття і вихідним струмом до 270 А;
- джерелом постійного струму в складі апаратури для зварювання неплавним вольфрамовим електродом у середовищі інертних газів із контактним запалюванням дуги (TIG) (також можливе встановлення блока осцилятора для безконтактного запалювання);
- пуско-зарядним пристроєм для 12 В автомобільних акумуляторів
Використання інверторних технологій із мікропроцесорним керуванням параметрами дуги забезпечує такі переваги:
- висока потужність за малих габаритів і мас.;
- надзвичайно високі параметри енергоощадження;
- стабільні параметри зварювання за будь-яких значень зварювального струму;
- стійка дуга, що не залежить від коливань напруги в електромережі (165 — 225 В);
- у режимі MIG/MAG комфортне зварювання у великому діапазоні зварюваних товщини металів;
- зварювання алюмінієвим дротом 1,0-1,2 мм у режимі MIG/MAG у середовищі інертного газу (аргон);
- система контролю вхідної напруги дає змогу захистити апарат під час ввімкнення в електромережу 380 В;
- режими "Гірячий старт", "Форсована дуга", "Антиприлипання" полегшують роботу у важкодоступних місцях, дають змогу виконувати зварювальні роботи навіть початківцям;
- інтелектуальна система керування охолодженням забезпечує максимальний показник тривалості навантаження (ТН);
- у внутрішній схемі передбачений обмежувач напруги холостого ходу, що дає змогу безпечно зварювальні роботи в колодязях усередині ємностей у сирих приміщеннях;
- висока працездатність, надійність і ремонтопридатність;
- можливість розширення функціональності, поліпшення споживчих властивостей через оновлення програмного забезпечення (НО) мікроконтролера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17 кг |
| Виробник | SSVA |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живильної мережі | 380 В, 220 В |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Номінальна споживана потужність | 2.7 кВт |
| Мінімальний зварювальний струм | 5 А |
| Максимальний зварювальний струм | 270 А |
| Максимальний діаметр дроту | 1.2 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Тривалість навантаження | 45 % |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 100 ₴



