*****

Круг відрізний EXTREME 1.0/125
27 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NAECD12510
+380 (68) 904-29-78
Менеджер з продажу, консультація- +380 (97) 650-54-66Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круг відрізний NovoAbrasive Extreme41 14А NAECD12510 призначений для використання з кутовою шліфувальною машинкою (болгаркою). Цей диск використовується для різання арматури, труб із металу, профілів, металевих заготовок та інших металевих виробів. Оксид алюмінію, з якого виготовлений цей витратник, забезпечує стабільну та якісну роботу диска. Під час роботи з відрізним колом для металу NovoAbrasive Extreme41 14А NAECD12510 треба пам'ятати про засоби індивідуального захисту, а також не перевищувати максимальну кількість обертів, зазначених на диску.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Новоабразив |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Товщина | 1 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴
