Апарат плазмового різання від надійного виробника зварювального обладнання Welding Dragon, від офіційного представника!
Основа апарату технологія IGBT-це основа тривалого використання з високою ефективністю.
Гарантія,сервіс,супровід-гарантовано.
Основні характеристики:
Напруга живлення,В: 380 +/-15%
Напруга холостого ходу,В: 280
Споживча потужність,кВа: 19
Споживана потужність,активна,kВа: 17.7
Регулювання потужності, А: 30-120
Робочий тиск повітря,мПа: 0.4-0.6
Спосіб підпалу дуги: безконтактний
Споживання повітря,л/хв: 250
ККД,% : 85
Ступінь захисту,ІР: 21S
Клас ізоляції: F
Апарат комплектується плазмотроном з високочастотним підпалом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Welding Dragon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный общий вес | 38 кг |
| Метод плазменного сваривания | Воздушно-плазменный |
| Параметры аппарата плазменной резки | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 17.7 кВт |
| Степень защиты IP | 21 |
| Минимальный сварочный ток | 30 А |
| Максимальный сварочный ток | 120 А |
| Вес аппарата | 38 кг |
Информация для заказа
- Цена: 48 600 ₴




