Накінечник токозємний для пальників напівавтоматичного зварювання.
Матеріал виготовлення:мідь
Для дроту: 1.2
Різьба: М6
Довжина: 25мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black Wolf |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 г |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал виготовлення | Мідь |
| Тип пальника | MIG |
| Діаметр дроту | 1.2 мм |
| Зовнішня різьба | M6 |
| Діаметр отвору | 1.2 мм |
| Довжина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴


